Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Noktasal Su Kaçağı Tespit

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye ilçesinde kesintisiz hizmet veren firmamız, tıkanıklık açma konusunda uzman ekiplerle tuvalet, lavabo, pimaş, gider, klozet, mutfak gideri tıkanıklıklarını kırmadan açma işlemini gerçekleştiriyor. Teknolojinin ilerlemesiyle tıkalı kanallarda sebebin tespiti ve çözümü çok hızlı ve kolay bir hal almıştır. Özel kanal açma robotları sayesinde, dakikalar içinde tıkanıklığa neden olan nokta ve sebepler bulunabiliyor ve çoğunlukla kırma dökme işlemleri olmadan tıkalı kanallar açılabiliyor.

 

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Noktasal Su Kaçağı Tespit

Ümraniye su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunuyoruz. Yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameraları ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Ümraniye pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz, tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştiriyor. Firmamızın her yıl yenilediği su tesisatı teknolojileri sayesinde, kırmadan 10-30 dakika içerisinde su kaçaklarının yerini tespit edebiliyoruz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kırmadan su kaçağı işlemlerimize manometre testi ile başlarız. Testin sonucunda sızıntının soğuk su tesisatında mı yoksa sıcak su tesisatında mı olduğunu buluruz. Su kaçağının her iki borudan birisinde olması halinde, diğer cihazlarımız ile o boruları inceleriz. Kameralı sistemler ile incelediğimiz tesisat borularında kaçak veya sızıntı kendini farklı bir renk ile belli eder. Akustik dinleme ve nem ölçer cihazlarıyla teyit ettiğimiz bölgeleri işaretleyerek, minimum bir alanda kırma veya sökme işlemi yaparak tesisattaki kaçağı buluruz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespit işlemlerini kırmadan, termal ve akustik ses dinleme cihazları ile gerçekleştiriyoruz. Evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları, makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde yapılan tespit sayesinde, daha fazla masraf yapmanızı engelliyoruz. Cihazları olmayan ustaları çağırdığınızda, daha fazla yeri kırarak su kaçağını bulamamaktadırlar. Ümraniye tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız, profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir.

 

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar?

Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar, 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Ümraniye su kaçağı tespiti ekiplerimiz, tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Ümraniye su tesisat servisi ekiplerimiz, su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Ümraniye su kaçağı tespiti sayfamızı inceleyebilir veya bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 
 

ustaelektrikci

16 Blog posts

Comments