Безпружинні матраци: переваги, конструкція і вибір

До позитивних якостей безпружинних матраців відносять їхній тривалий термін служби, ортопедичні властивості, гіпоалергенність.

Для будь-якої людини важливо повноцінно відпочивати як вночі, так і вдень. Основне завдання - правильно підібрати ортопедичний матрац. Відпочинок на такому матраці дає можливість втомленим м'язам прийти в норму, позбутися болю і затисків, набратися сил перед новим днем.

Серед великої кількості різновидів матраців можна вибрати відповідний за складом, наповнювачем, якістю, рівнем жорсткості, ціною тощо. Поставивши собі за мету купити матрац недорого, споживач визначається з його видом, кольором, розміром, дизайном, призначенням, наповнювачем, ціною тощо. Купівля коштує чималих коштів, за умови, що перед вами брендові матраци, що мають усі сертифікати, гарантію, вигідні умови купівлі та доставки.

матрац

Цільове призначення безпружинного матраца

Перед покупкою покупець уважно вивчає характеристики обраної моделі, вибирає потрібний наповнювач, тип жорсткості, конструкцію. На допомогу можуть прийти профільні лікарі, які займаються лікуванням рухового апарату. Для людей із хворою спиною потрібні особливі безпружинні матраци, що знімають напругу в спині, розслаблюють тіло і сприяють нормальному та міцному сну.

Найкращі моделі безпружинного варіанту пропонують багато вітчизняних та іноземних виробників. Зрозуміло, краще вибрати матрац на matrasin.kiev.ua відомих торгових марок, чиї вироби можна контролювати за допомогою легкого натискання кнопки на пульті і вибирати оптимальні режими для відпочинку (лежаче, сидяче), скористатися масажною функцією тощо. Акцент варто зробити на саму конструкцію і вибрати ту, що підходить під індивідуальні особливості (листкові, монолітні та комбіновані моделі матраців). Кожен вид конструкції відрізняється високою якістю наповнювача. У монолітного блоку наповнювач тільки один, у листкового - кілька шарів певної ширини (не більше 4 см). Що стосується комбінованої без пружинної конструкції. У її складі міститься кілька полотен цільного вигляду, ущільнене кількома кулями вибраного наповнювача. Така конструкція забезпечує щільну структуру, міцність накладених шарів (куль) різних наповнювачів. Завдяки продуманій кількості шарів виробник домагається різного рівня жорсткості для матраців (від м'якого до жорсткого).

матрац безпружинний

Вибір заповнювача

Серед великої кількості різних наповнювачів перевагу віддають латексу (виріб із соку каучукового дерева). Його натуральне походження робить його одним із найкращих складників, але зустрічаються моделі безпружинних матраців зі штучного латексу, який і оцінюється на порядок нижче.

Наповнювач кокосова койра - вологостійкий і вентильований наповнювач, що надає матрацу жорсткість і пружність. Їх рекомендують для дітей і людям з порушенням рухової системи. Бюджетним наповнювачем вважають поролон, що не має ортопедичних властивостей. Основні методи заповнення - стандартний і литий. За якісними характеристиками вибір роблять на користь меблевого литого. Ще одними наповнювачами зі штучною складовою називають струттофайбер.

матрац без пружин

Основні переваги

До позитивних якостей безпружинних матраців відносять їхній тривалий термін служби, ортопедичні властивості, гіпоалергенність. Мінус таких виробів - висока вартість і невеликий купівельний попит.


Magdek Kiev

2 Blog posts

Comments